5590-1047-ico-wu.jpg

Skąd się biorą kłopoty ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki kłopot ze wzwodem pojawia się raz na 5 stosunków, tym samym można przyjąć, że może się to wydarzyć przynajmniej raz w karierze seksualnej każdego faceta. Dowiedziono, że podstawy zaburzeń erekcji mogą być różnorodne, inne w przypadku facetów w wieku lat dwudziestu, a inne u 60-latka.
Erekcja następuje w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Prącie napełnia się krwią, następuje wzwód. Kłopot ze wzwodem ma miejsce, kiedy wzwód nie następuje wcale lub nie utrzymuje się na tyle długo, aby dało się odbyć normalny stosunek. Można mówić o rzeczywistym kłopocie z erekcją, kiedy komplikacja występuje co najmniej w 75% prób i utrzymuje się to przez długi czas. Jednorazowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z potencją. Poniżej prezentujemy najważniejsze przyczyny kłopotów ze wzwodem.
1.Zdenerwowanie i zmęczenie. W sytuacji, gdy spędzamy dużą część dnia podczas pracy oraz żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie mieć siły oraz ochoty na stosunek. Należy wtedy zadbać o minimalizowanie sytuacji nas stresujących, odprężenie tania kamagra i rozsądne podejście do obowiązków w pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeśli w krwioobiegu organizmu zaczynają powstawać blaszki miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez żyły z dużym trudem. Może to blokować normalny napływ krwi do prącia i brak lub niepełny wzwód.
3.Nikotyna. Z analiz przeprowadzonych przez specjalistów jasno wynika, że wypalanie pojedynczej paczki dziennie aż u 75% pacjentów prowadzi do impotencji. Prócz komplikacji z potencją nikotyna wpływa na zmniejszoną produkcję plemników, a także ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra tanio

Dodaj komentarz