8670-4400-ico-wu.jpg

Kamagra to rewolucyjny środek

Największy rywal Viagry, tak o leku Kamagra powiadają nie tylko fachowcy z dziedziny farmaceutyki, ale też sami konsumenci. Następny lek, który stymuluje męskie predyspozycje, rozwiązując problemy z erekcją. Kamagra wyprodukowana przez jednostkę gospodarczą Ajanata Pharma to lek pod postacią tabletek powlekanych. Każda tabletka to 100 miligramów substancji aktywnej. W wypadku Kamagry, substancją aktywną jest sildenafil (identyczny składnik, jak w przypadku Viagry). Sildenafil pod postacią cytrynianu rozszerza naczynia krwionośne członka, korygując przepływ krwi i intensyfikując popęd seksualny.
Kamagra to rewolucyjny farmaceutyk – zawiera sprecyzowaną dawkę substancji aktywnej, która zezwala na poprawę erekcji u każdego mężczyzny. Nie można jej wykorzystywać przy chorobach z sercem lub układem krążenia. Kamagry nie można przyjmować również z innymi lekarstwami lub trunkiem. Jedną tabletkę należy przyjąć do pół godziny przed planowanym stosunkiem. Adnotacja – alkohol oraz tłuste potrawy efektywnie obniżają skuteczność leku, właśnie dlatego nie zaleca się mieszać Kamagry z tymi elementami ani innymi szkodzącymi substancjami. Lek wolno zażywać bez względu od pory dnia – jednakże przerwy między przyjęciem leku muszą być co najmniej 24-godzinne.
Kamagra może także wywoływać skutki uboczne. Zaczerwienienie skóry czy też potliwość – to najczęstsze objawy. Trzeba skonsultować się z doktorem przed zażyciem tego leku. Co poniektóre osoby mają alergię na sildenafil – przed przyjęciem leku należałoby sprawdzić, czy organizm nie zareaguje nieprawidłowo na ten składnik.
Istotne – Kamagra nie zadziała bez stymulacji. Przed rozpoczęciem współżycia niezbędna jest gra wstępna. Kamagra działa do 6 godzin, zapewniając mężczyźnie pożądaną erekcję oraz wykluczając problemy z przedwczesnym wytryskiem. Lek ten pozostał szczegółowo sprawdzony przed dopuszczeniem do sprzedaży. Jeśli wobec tego zachowamy ostrożność oraz zalecenia lekarzy, Kamagra skutecznie wyeliminuje trudności z erekcją. Uprzejmie zapraszamy do kupna środka bez recepty. Ratunek dla Ciebie i każdego innego mężczyzny – specyfik jest już dostępny oraz czeka, aż go użyjesz.
tekst dostepny na stronie kamagra zel

Dodaj komentarz