3905-2098-ico-wu.jpg

Proste? To do pracy, a raczej do sypialni!

Apetyt seksualny zależy przede wszystkim od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do podjęcia zbliżenia, przynosi nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla kobiet!), doceniani przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest identyczna z naszymi preferencjami, prawdopodobnie nic nie stanie na przeszkodzie aby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednak popęd seksualny, choć jest sprawą ducha, zależy jest także od dyspozycji organizmu. levitra
Wskutek tego poza zadbaniem o właściwą oprawę zbliżenia, warto 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swój organizm, żeby sprostał wyzwaniom, które pragniemy przed nim postawić. Kluczowy jest sen, ruch, zdrowa odżywianie oraz wyrzeczenie się używek (picie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa bardzo negatywnie na możliwości erekcji, nie ma też zdrowej liczby wypalanych papierosów – każda ilość szkodzi twojej sprawności seksualnej!).

Oprócz wypisanych w artykule sposobów, każdy z nas jest w stanie podać kilka własnych, które sprawiają, że apetyt seksualny rośnie. Czy jest to nasz ukochany typ wypoczynku, masaż, gorąca kąpiel: próbowanie pysznego oraz pomysłowego posiłku: miło oraz sielankowo lub aktywnie oraz ekscytująco spędzony dzień, czekanie na realizację fantazji erotycznej uzgodnionej wcześniej z partnerką… Mniejsza z tym jaki mamy sposób na odprężenie się i bycie tu i teraz z partnerem/partnerką, kluczowe jest żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj viagra bez recepty

Dodaj komentarz