8837-4744-ico-wu.jpg

Przyczyny złej erekcji

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy z potencją są wstydliwym problemem. W końcu potencja dla wielu jest oznaką ich sprawności seksualnej. To sprawia, iż mężczyźni nie tylko nie chcą (nie umieją) rozmawiać o tym kłopocie, ale nawet sami nie przyjmują go do wiadomości. Zaburzenia erekcji to ogromny test dla każdego mężczyzny. Mimo to mężczyźni muszą zrozumieć, iż są to dolegliwości do wyleczenia. Trzeba tylko przełamać opór i odwiedzić seksuologa. Zwiększenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń erekcji
Problemy z erekcją, zaburzenia wytrysku to dość częste przypadłości. Spotykają około 10% męskiej części społeczeństwa. Problem nasila się, gdyż zwiększają się czynniki powodujące zaburzenia erekcji. Zauważa się rosnącą ilość zachorowań na
cialis tanio cukrzycę, dolegliwości układu sercowego oraz choroby depresyjne. Kłopoty ze wzwodem mogą dotykać kochanków w dowolnym wieku. Przeróżne mogą być przyczyny tych problemów.

U młodych kochanków, to jest przed ukończeniem 30 lat zaburzenia najczęściej będą miały podłoże psychologiczne. U mężczyzn w sile wieku kłopoty mogą brać się z różnych chorób. Niepełna erekcja czy też jej brak mogą być spowodowane problemami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie tadalis

Dodaj komentarz