5729-7335-ico-wu.jpg

Bicze wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy bazujące na naciskaniu konkretnych miejsc na stopach. U panów należy wzbudzać receptory zlokalizowane na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i ostrożnie uciskać pięty. Zabieg należy zapoczątkować od łagodnych muśnięć i po chwili zwiększać siłę ucisku. Każdą piętę należy uciskać przez około 5 minut.
Kobiety szybciej reagują na naciskanie miejsc zlokalizowanych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od kręgów. Masaż tych miejsc jest świetnym sposobem na rozpoczęcie miłosnej gry. Panie mogą się zrewanżować masowaniem punktu tuż nad włosami łonowymi swojego partnera. Rozbudzą dzięki temu penisa. Dzięki codziennym masażom życie łóżkowe viagramoże być bardziej udane.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które podobnie jak te umieszczone na stopach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych miejsc wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Takie masowanie może dodatnio wpłynąć na problemy z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania określonych punktów, to trzeba wybrać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą szczegółowo, jakie punkty należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie tania kamagra

Dodaj komentarz