7361-3659-ico-wu.jpg

Bicze wodne i akupresura na potencję- 1 czesc

avatar_129_page

Wielu mężczyzn ma kłopoty ze wzwodem. Wielu z nich nie ma pojęcia, że szybko sobie pomóc bezpiecznymi nieinwazyjnymi sposobami w własnej łazience.
Jeżeli stosujemy domowe sposoby na polepszenie erekcji, od masowania podbrzusza, poprzez dietę oraz akupresurę – masowanie i naciskanie miejsc erogennych i wrażliwych, to efekty są satysfakcjonujące wyłącznie, gdy robimy to regularnie i przez kilka tygodni.
Dziś coraz więcej lekarzy, na podstawie przeprowadzonych badań, przekonuje się, że bicze viagra tanio wodne są dobrym sposobem na leczenie nie tylko kłopotów z potencją, ale także na niewielki popęd seksualny. Ponadto bicze wodne wzmacniają niektóre sprawności seksualne. Hydroterapię wodne trzeba przeprowadzić na podbrzuszu. Natrysk powinien być naprzemienny, raz ciepły, raz zimny. Delikatny natrysk można zastosować na jądra. Te formy masażu polecane są tym panom, którzy przegrzewają własne miejsca erogenne, ponieważ właśnie przegrzanie jest najczęstszą przyczyną problemów z erekcją, impotencji oraz rozstrojenia gospodarki hormonalnej.
Hydroterapia może być polecana kobietom z niewielkim popędem płciowym.

tekst dostepny na stronie tania kamagra

Dodaj komentarz