Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego ciała i kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Badania wykazują, że mężczyźni, którzy przechodzą codziennie trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej problemów z erekcją w porównaniu cialis tanio do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Tamowanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Żyły funkcjonują na optymalnym poziomie jedynie wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba na starcie realizować wszystkich trudnych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Niezmiernie proste ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby otrzymać wyraźną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Kolokwialnie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to faktycznie możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem działania nietrwałego, jednakże niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wyprodukowana w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do penisa. Nigdy nie poczułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj w takim przypadku o częstym ziewaniu i uwalnianiu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lesera.

Śpij długo i dobrze

Po stosunku twój penis jest na ogół wyczerpany. Musi odpocząć. Tym samym szalenie istotne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas zdrowego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, iż twój penis jest potencja zdrowy oraz gotowy znowu do działania. Twój członek “ładuje się” w trakcie snu. Tak więc dla silnej i zdrowej erekcji, niczym nie zmącony i długi sen jest niesłychanie istotny.

Wszystko o potencji

Young happy couple in bed

Twój wigor seksualny

Dowiedz się, jak hormony oddziałują na twoje samopoczucie seksualne oraz czym się objawia męska menopauza. Sprawdź, jak dbać o swoje jądra, albowiem właściwa opieka nad nimi zapewni ci zdrowie i tężyznę seksualną na długi czas.

Testosteron rządzi

Najistotniejsze zmiany, przez jakie przechodzi twój organizm, powodowane są przez testosteron oraz zmiany jego ilości w ciągu życia.

Jeszcze w wieku płodowym

Rodzaj połączenia się chromosomów płci w pary determinuje, czy człowiek rodzi się jako chłopiec albo jako levitra dziewczynka. Płód posiadający chromosomy XX jest płci żeńskiej, za to płód z jednym chromosomem X i jednym chromosomem Y – będzie płci męskiej. Jeśli płód jest płci męskiej, wtedy chromosom Y wkracza do akcji w około 6-8 tygodniu od zapłodnienia i zapoczątkowuje tworzenie się jąder. Te powstające w embrionie jądra rozpoczynają wytwarzanie testosteronu, który umożliwia powstanie członka i moszny.

Dojrzewanie płciowe

U chłopców dojrzewanie to okres, w którym następuje progres drugo- i trzeciorzędowych cech płciowych, który startuje pomiędzy 12 a 15 rokiem życia. Czas dojrzewania płciowego trwa cztery lata. Dwa hormony, czyli hormon folikulotropowy (FSH) i hormon luteinizujący (LH) ożywiają produkcję testosteronu w jądrach. Nagły wzrost poziomu testosteronu wywołuje różne zmiany w organizmie i zachowaniu chłopca, który w końcu staje się mężczyzną.

Wiek dojrzały
W okresie, gdy mężczyzna przeżywa swój okres dojrzałości, nieustannie trwa produkcja nasienia w jądrach. Jest to sprawka działania testosteronu. Innym skutkiem pracy testosteronu jest pojawienie się włosów w kilku częściach ciała. Testosteron reguluje też m.in. poziom popędu seksualnego i charakter mężczyzny
wiecej informacji tutaj potencja